רצח יאסין באוויר, פסח בפתח, ניחוח של אביב מלבלב, ובמדינת קולורדו שבארצות הברית מקבלת נערה שהעזה להתלונן על אונס מאות מכתבי שטנה המכילים איומים על חייה.

המתלוננת, חדרנית, נערה בת 19, הגישה תלונה על אונס כנגד שחקן כדורסל ידוע שם, “סלבריטי” מן הליגה הראשונה, קובי בריינט. בריינט אינו מכחיש את המגע המיני, אך טוען כי היה זה סקס ולא אונס. הנערה, אשר הגישה את התלונה מייד בסמוך לאירוע, הראתה חבלות על גופה, שהיא מייחסת לאלימותו של בריינט במהלך המגע המיני הנדון.

במדינת קולורדו, עבירת האינוס אינה מכונה “אינוס” אלא “תקיפה מינית”. הגדרת העבירה אינה מכילה דרישה שהמתלוננת לא הסכימה לקשר המיני הנדון, אלא רק דרישה כי במהלך החדירה המינית הנאשם הפעיל כוח או אלימות (או שהשתמש באיומים, בהונאה, בחוסר אונים של המתלוננת, או בסמים משכרים או אלכוהול בלא ידיעתה). השאלה האם המתלוננת הסכימה לקיים את קשר המיני הנדון, לכן, אינה רלבנטית. על התביעה להוכיח מעל לכל ספק סביר כי במהלך החדירה המינית לגופה, הנאשם הפעיל על המתלוננת כוח או אלימות, וכי היא התנגדה. חבלות גופניות על גופה של המתלוננת הן הראיות הרלבנטיות והמובהקות ביותר לביסוס התביעה.

עמדת ההגנה היא כי המתלוננת יכלה לקיים קשרים מיניים עם גברים אחרים ביום הרלבנטי, וכי החבלות על גופה יכלו להגרם על ידי גבר אחר כלשהו. לשם ביסוס טענה זו דורשת ההגנה לחשוף את עברה המיני של המתלוננת בשנתיים שקדמו ליום בו התקיים הקשר המיני הנדון. התקשורת האמריקאית מגוללת שוב ושוב את קורות חייו הנוגעים ללב של הכוכב נעים הסבר. ציבור מעריציו שולח למתלוננת מכתבי שטנה המכילים איומים על חייה.

 הדרמות המשפטיות האמריקאיות מועצמות על ידי התקשורת לממדים אופראיים, מיתולוגיים. עם זאת, הן מכילות את כל היסודות של דרמות אנושיות מחיי העולם הזה, בכל מקום ובכל זמן. הממדים המועצמים מסייעים לראות בבהירות תופעות שבחיי היום-יום קל יותר שלא לראות. המתלוננת על אונס מקבלת מן הציבור הרחב מכתבי שטנה המכילים איומים על חייה.