1. “הבוקר (14.11.2017) שודר ברשת ב’, בתכנית סדר יום של קרן נויבך, ראיון עם רויטל חובל ואורית קמיר בנושא הטרדות מיניות ושחיתות שלטונית,
כשהדוגמא המובהקת היא ההתייחסות המערכתית המחפירה לצ’, מתלוננת על ניצב רוני ריטמן, שעומד בראש אגף החקירות במשטרה (להב 433).
צ’ התלוננה על שש שנות הטרדה מתמשכת על ידי הבכיר הממונה עליה במשטרה. היא לא “חיפשה אותו,” ונתנה עדות זו נגדו רק מכיוון שנדרשה לעשות זאת על ידי מח”ש.
המקרה האחרון שאותו תיארה כולל תקיפה מינית ממשית, במסגרת פעילות של המשטרה, כשהניצב היה שיכור ותקף אותה פיזית.
שתי קצינות נוספות היו עדות לאירוע, וגיבו את גרסתה בחקירותיהן במח”ש . במקביל, החשוד ריטמן, הפליל את עצמו
במהלך חקירותיו באמירות המעידות על הלך רוח של אדם המתייחס לנשים שהוא מפקד עליהן כאל אובייקטים מיניים לשימושו (“אף אחת לא אומרת לי לא”).
למרות שאי אפשר להעלות על הדעת מקרה יותר ברור שבו היתה צריכה להתנהל העמדה לדין משמעתי או פלילי, והרחקת המפקד לפחות עד גמר ההליכים — המפכ”ל אלשייך
בחר לתמוך בו, לצאת חזיתית נגד המתלוננת, להרוס את הקריירה שלה, לפגוע בה בכל דרך אפשרית, ובכך לשדר לכלל השוטרות והנשים בכלל לא להתלונן על הטרדות מיניות.
התנהגות מחפירה זו היתה צריכה להוביל להתפטרות או הדחה של המפכ”ל, אך השר הממונה כמובן שותק, וראש הממשלה מוטרד מהיבטים אחרים לגמרי בהתנהלותו של המפכ”ל
(אותם חלקים של מלאכתו בהם הוא פחות רשלן). לכן ציבור הנשים והגברים בישראל צריך להתגייס לתמוך בצ’,להוקיע את הנורמות שהמפכ”ל מנהיג במשטרה, ולדרוש שינוי מיידי.”

2. ביום 20 לנובמבר 2017 פסק בג”צ בעתירתה של צ’ נגד ניצב ריטמן, ולמחרת שודר ב”סדר יום” ברשת ב’ ראיון נוסף של קרן נויבך עם רויטל חובל ואורית קמיר.